Římskokatolická farnost – Arciděkanství Chrudim
  Římskokatolická farnost – arciděkanství Chrudim, Školní náměstí 56, 537 01 Chrudim 1
telefon: 469 622 029, e-mail: farnost@farnost-chrudim.cz, číslo účtu: 1141055309/0800
 Zpět na seznam článků...
Farní den u nás
Také v naší chrudimské farní rodině se můžeme 27. června těšit na společně prožitý sváteční den.

Program:

Ranní bohoslužba se výjimečně přesouvá na 10.00 hod., hlavním celebrantem bude P. Pavel Hájek. Po mši svaté se odebereme na faru, kde bude připraven společný oběd. V následujícím čase můžeme spolu pobýt, pohovořit nebo si zazpívat při harmonice. Občerstvení bude stále k dispozici. Pro děti připravujeme malé překvapení v podobě akční hry. Pohybu chtiví kluci každého věku ať si přinesou sportovní oblečení, bude možnost fotbálku.

Doba rozchodu není určena, věříme, že nám bude spolu dobře a nebudeme spěchat domů.

P. S.: Hospodyňky prosíme o napečení slaných i sladkých (nekrémových) dobrot.

„Farnost je prostor, kde věřící spolu žijí a shromažďují se.“ (J. Neugebauer)

Pojďme toto motto společně naplňovat a žít. Blížící se farní den nám v tom může také pomoci.
článek -> Farní den