Římskokatolická farnost – Arciděkanství Chrudim
  Římskokatolická farnost – arciděkanství Chrudim, Školní náměstí 56, 537 01 Chrudim 1
telefon: 469 622 029, e-mail: farnost@farnost-chrudim.cz, číslo účtu: 1141055309/0800
 Zpět na seznam kostelů...
Profil místa
Město:
Chrudim
Místo:
kostel svatého Michaela, archanděla
Farnost:
Chrudim
Fotografie:
Chrudim, kostel svatého Michaela, archanděla
Poznámka:
Na Novém Městě se v Michalském parku (nebo přesněji v Zieglerových sadech) vypíná novogotický kostel svatého Michaela. Vysvěcen byl v roce 1521 a s výjimkou menších úprav zůstal dodnes ve své původní podobě. Kolem kostela se do konce 19. století rozkládal hřbitov, na nějž uchovává památku asi devadesát zazděných náhrobníků na venkovních zdech kostela. Kostel nyní využívá Řeckokatolická církev ke pravidelným bohoslužbám.
Pravidelný pořad bohoslužeb:
Neodpovídá žádná mše svatá.
Pořad bohoslužeb v tomto týdnu:
Pro tento týden nejsou zadány mše svaté.
heblt@farnost-chrudim.cz,

Mistrovský zápas HC Klofani
Zveme na první mistrovský zápas HC Klofanů a HC Zilvaru, který bude neděli od 20:45 na zimní stadionu v Chrudimi.
Táborový víkend pro rodiče - přihlašování
Táborový víkend pro rodiče - přihlašování
Přihlašování od 1. 10. 2017.
Dnes tu nebyl
... nikdo z registrovaných uživatelů.
Login Heslo