Římskokatolická farnost – Arciděkanství Chrudim
  Římskokatolická farnost – arciděkanství Chrudim, Školní náměstí 56, 537 01 Chrudim 1
telefon: 469 622 029, e-mail: farnost@farnost-chrudim.cz, číslo účtu: 1141055309/0800
 >>> Předchozí <<<
Salvátor (únor 2015)
Popis:
Za pár dní začíná postní doba. V Salvátoru najdete několik tipů k jejímu správnému prožívání. Před ní jsme prožili např. společenský večer a také zavzpomínáme, jak se děti vyskotačily na karnevalu. V rámci rozhovorů jsme se ptali pana ing. Vykydala. V květnu vás zveme na pouť do Západních Čech s výletem do Rakouska.
Salvátor 28
neděle 15. 2. 2015
Salvátor (listopad 2014)
Popis:
Advent, Řím, Králický Sněžník, Alfa, dvojvikariátko, rozhovory... A mnoho dalšího vás čeká v sedmadvacátém vydání Salvátoru.
Salvátor 27
neděle 30. 11. 2014
Přihláška na náboženství 2014
Popis:
Prosíme rodiče dětí, které budou letos navštěvovat hodiny náboženství, o vyplnění následující přihlášky. Děkujeme.
pondělí 1. 9. 2014
Salvátor (září 2014)
Popis:
Na závěr letních prázdnin dostaly největší prostor v našem časopisu letní misie, které skončily právě před týdnem. Kromě nich ale zavzpomínáme na deštivý cyklovýlet do Rakouska, zavítáme do Sutých Břehů na letní tábor a připomeneme si program letošní pouti.
Salvátor 26
neděle 31. 8. 2014
Salvátor (květen 2014)
Popis:
Šířit poselství evangelia je důležitým úkolem pro každého křesťana, nejen pro pár „vyvolených“. V létě v naší farnosti proběhnou týdenní misie a po prázdninách se rozjedou první kurzy Alfa.
Salvátor 25
neděle 11. 5. 2014
Salvátor (duben 2014)
Popis:
Na Květnou neděli vyšlo 24. číslo Salvátora, v němž nás otec Štefan uvede do blížících se svátků, otec Jiří se zamyslí nad jednotlivými dny Svatého týdne a přečteme si rozhovor s dvěma katechumeny, kteří se těší na svůj křest při velikonoční vigilii.
Salvátor 24
neděle 13. 4. 2014
Salvátor (březen 2014)
Salvátor 23
neděle 2. 3. 2014
Cyklovýlet Rakousko 2014
Popis:
Pokyny pro farní cyklovýlet, při němž opět po roce navštívíme v sedlech Rakousko. Neváhejte a přihlašte se, dokud bude místo.
pondělí 25. 11. 2013
Salvátor (listopad 2013)
Popis:
Na slavnost Ježíše Krista Krále pro vás nabízíme nové vydání farního časopisu s ohlédnutím za poutí do Svaté země i s pozvánkou na adventní a vánoční čas.
neděle 24. 11. 2013
Příhláška na náboženství 2013/2014
Popis:
Vyplněnou přihlášku můžete odevzdat přímo na faru, případně odeslat e-mailem na farnost@farnost-chrudim.cz anebo přinést na první vyučovací hodinu.
pondělí 19. 8. 2013
Salvátor (srpen 2013)
Popis:
Uprostřed léta při chrudimské farní pouti s otcem Jiřím zavzpomínáme na osobnosti a události blízkých dnů, začteme se do rozhovoru s naším hostem Mons. Tomáše Holubem a s bohoslovci Petrem a Vojtou a nakonec zavzpomínáme na vydařenou pouť v Šaštíně. Navíc jako speciální potáborová příloha vychází nové vydání The Times (které naleznete na samostatném místě).
neděle 11. 8. 2013
žádný příspěvek
Potáborové The Times (příloha Salvátora ze srpna 2013)
Popis:
Abyste měli možnost okusit atmosféru vydařeného letního tábora ve Svratouchu, začtěte se do speciálního vydání na táboře každodenně vydávaných novin The Times.
neděle 11. 8. 2013
Salvátor (květen 2013)
Popis:
O slavnosti Ducha svatého se i do vašich rukou může dostat dvacáté vydání Salvátoru. Po úvodním slově otce Štefana nabízí tři části: ohlédnutí za proběhlými akcemi, pozvání na následující i vybídnutí k zapojení se do společného života farnosti.
neděle 19. 5. 2013
Salvátor (březen 2013)
Popis:
V předvelikonočním období se radujeme ze zvolení Svatého otce Františka. V 19. čísle nechybí přehled velikonočních bohoslužeb, rozhovor s vojenským kaplanem P. Tomášem Mlýnkem či informace o plánovaných akcích.
neděle 17. 3. 2013
Plakátek – letní tábor 2013
Popis:
Všechny děti od 6 do 15 let zveme na letní tábor do Svratouchu. Na co se můžete těšit, se dozvíte na plakátku.
pátek 22. 2. 2013
<<< Následující <<<
heblt@farnost-chrudim.cz,

Mistrovský zápas HC Klofani
Zveme na první mistrovský zápas HC Klofanů a HC Zilvaru, který bude neděli od 20:45 na zimní stadionu v Chrudimi.
Táborový víkend pro rodiče - přihlašování
Táborový víkend pro rodiče - přihlašování
Přihlašování od 1. 10. 2017.

Liturgický kalendář
29. neděle v mezidobí