Speed dating - ZRUŠENO

• Termín: 24. 11. 2020, 15:00
  • Místo: Havlíčkův Brod

Pozvánka

P. Petr Soukal pořádá v Havlíčkově Brodě v sobotu 24. 11. Speed dating – příležitost pro nezadané.

Pro každého, kdo hledá, ale ještě nenašel, nabízíme mimořádnou příležitost vyzkoušet techniku speed datingu. Jedná se o to, že během jednoho odpoledne budete mít příležitost poznat další podobně staré, stejně hledající… A co když to třeba zrovna ve vašem případě klapne?

Jak to funguje? Na setkání každý s každým v rámci kruhu bude vyhrazen určitý čas (například 4 nebo 7 minut). Na konci akce každý zaškrtne jméno toho, kdo ho zaujal a chtěl by na něj získat kontakt. Pokud bude zájem o kontakt z obou stran, budou kontakty poslány na obě emailové adresy. Další akce už je na osobní iniciativě účastníků. Na druhé straně, nemáte-li zájem nemusíte hledat složité důvody jak říci ne – stačí, když si nevyžádáte kontakt. Všechny informace jsou samozřejmě považovány za důvěrné a po skončení akce budou skartovány, resp. spáleny ve farním kotli.

Více na http://www.farnosthb.cz/2020/09/speed-dating.