Misijní neděle

Misijní neděle vychází letos na 23. října 2011. Kéž nám není osud lidí kolem nás. A když sami aktivně nepůsobíme v misiích, podpořme je svými modlitbami...

Zobrazit článek

Farní pouť do Říma

Zářijová pouť do Říma se netýká jen těch, kteří na ni pojedou, ale je jistě velkou událostí pro celou farnost. Vložme své přímluvy za sebe i za lidi kolem sebe...

Zobrazit článek

Doporučujeme

Dvě události, kterým věnujte pozornost: příjezd Vlaku Jana Pavla II. do Hradce Králové a konference v Číhošti...

Zobrazit článek

Letní tábor

Srpnový tábor se odehrával v Liberku. Kromě tohoto místa si ale starší prohlédli spoustu míst v Orlických horách. A aby to neměli tak zadarmo, pět dní putovali pěšky.

Zobrazit článek

Farní družina

Aby si i menší děti pořádně užily své společenství, závěr prázdnin jim nabídl možnost strávit šest dní na faře.

Zobrazit článek

Každý den do Madridu!

Hluboké koření vám nabízí na stránkách http://www.hlubokekoreni.net/madrid sledovat pouť Chrudimáků spolu s mladými křesťany z celého světa do Madridu na světové setkání se Svatým otcem.

Zobrazit článek

Narozeniny P. Kvasničky

Na konci července slavil své 45. narozeniny otec Tomáš. Přinášíme ohlédnutí za oslavou a vyprošujeme P. Tomášovi mnoho síly a Boží pomoci do dalších let.

Zobrazit článek

Salvátorská pouť v Chrudimi

V neděli 7. srpna 2011 budeme slavit chrudimskou pouť. Slavnostní bohoslužbu bude celebrovat pražský arcibiskup Mons. Dominik Duka OP. Nabízíme vám přehled, co se v „poutním týdnu“ chystá.

Zobrazit článek