Každý den do Madridu!

Hluboké koření vám nabízí na stránkách http://www.hlubokekoreni.net/madrid sledovat pouť Chrudimáků spolu s mladými křesťany z celého světa do Madridu na světové setkání se Svatým otcem.

Narozeniny P. Kvasničky

Na konci července slavil své 45. narozeniny otec Tomáš. Přinášíme ohlédnutí za oslavou a vyprošujeme P. Tomášovi mnoho síly a Boží pomoci do dalších let.

Salvátorská pouť v Chrudimi

V neděli 7. srpna 2011 budeme slavit chrudimskou pouť. Slavnostní bohoslužbu bude celebrovat pražský arcibiskup Mons. Dominik Duka OP. Nabízíme vám přehled, co se v „poutním týdnu“ chystá.

Duch pravdy

Nový díl Salvátoru vychází na letnice. A tak úvodní zamyšlení se věnuje Duchu svatému, Duchu pravdy.

Zobrazit článek

Farní sál a ekonomická situace

Opět vás rádi seznámíme s vývojem na faře. Před několika měsíci začala rekonstrukce farního sálu a nyní vám přinášíme shrnutí, v jaké fázi se celá akce nachází.

Farní den

Pro neděli 26. června si v kalendáři zakroužkujte poznámku Farní den. Těšíme se, že po loňské vydařené premiéře se s vámi setkáme i letos.

Za arcibiskupem Otčenáškem

Právě před týdnem jsme se v Hradci Králové rozloučili s Otcem arcibiskupem Karlem. U příležitosti jeho úmrtí toho bylo napsáno již dost, přesto mi dovolte několik osobních vzpomínek.