Doporučujeme

Dvě události, kterým věnujte pozornost: příjezd Vlaku Jana Pavla II. do Hradce Králové a konference v Číhošti...

Letní tábor

Srpnový tábor se odehrával v Liberku. Kromě tohoto místa si ale starší prohlédli spoustu míst v Orlických horách. A aby to neměli tak zadarmo, pět dní putovali pěšky.

Farní družina

Aby si i menší děti pořádně užily své společenství, závěr prázdnin jim nabídl možnost strávit šest dní na faře.

Každý den do Madridu!

Hluboké koření vám nabízí na stránkách http://www.hlubokekoreni.net/madrid sledovat pouť Chrudimáků spolu s mladými křesťany z celého světa do Madridu na světové setkání se Svatým otcem.

Narozeniny P. Kvasničky

Na konci července slavil své 45. narozeniny otec Tomáš. Přinášíme ohlédnutí za oslavou a vyprošujeme P. Tomášovi mnoho síly a Boží pomoci do dalších let.

Salvátorská pouť v Chrudimi

V neděli 7. srpna 2011 budeme slavit chrudimskou pouť. Slavnostní bohoslužbu bude celebrovat pražský arcibiskup Mons. Dominik Duka OP. Nabízíme vám přehled, co se v „poutním týdnu“ chystá.

Duch pravdy

Nový díl Salvátoru vychází na letnice. A tak úvodní zamyšlení se věnuje Duchu svatému, Duchu pravdy.

Zobrazit článek

Farní sál a ekonomická situace

Opět vás rádi seznámíme s vývojem na faře. Před několika měsíci začala rekonstrukce farního sálu a nyní vám přinášíme shrnutí, v jaké fázi se celá akce nachází.