Veřejná zakázka malého rozsahu na stavební práce

Římskokatolická farnost – arciděkanství Chrudim připravuje v 7-10/2014 realizaci veřejné zakázky malého rozsahu na stavební práce „Římskokatolická farnost – arciděkanství Chrudim – oprava válečného hřbitova obětí 1. světové války“ na hřbitově Sv. Kříže.

Zobrazit článek

Rozhovor s Martinem Rosenbaumem

Jednou z vůdčích osobností, která městské misie připravuje a posléze s dalšími spolupracovníky realizuje, je dominikánský terciář Martin Rosenbaum. Ten nám ochotně odpověděl na několik všetečných otázek.

Zobrazit článek

Dominikánské misie

Jak už jsme několikrát inzerovali, v prázdninovém čase po Salvátorské pouti navštíví naše město misijní tým dominikánů s nabídkou městské misie. Tato jejich letní akce probíhá v různých městech naší vlasti už od roku 2000. Záštitu nad ní má Kazatelské středisko...

Zobrazit článek

Jak to říct ostatním?

Už jste někdy v životě zažili Boží dotek a Boží přátelství? Proměnil Bůh Váš život? Jste s Bohem šťastnější než bez Něho? Jestli jste si alespoň na některou z těchto otázek odpověděli ano, tak jistě cítíte touhu o Něm říci ostatním. Ale jak?

Zobrazit článek

Alfa prakticky

Nápad uspořádat kurzy Alfa v Chrudimi pod záštitou naší farnosti vznikal a vyvíjel se postupně. V současné době už nabývá jasnějších kontur. Pro konkrétnější představu shrnujeme důležité informace.

Zobrazit článek

Rozhovor s Kateřinou Grenarovou

Kateřina Grenarová je koordinátorkou kurzů Alfa v Kutné Hoře, kde právě probíhá cyklus setkání podruhé. Už alespoň trochu zakusila „o čem to je“ a může nám předat své zkušenosti. Proto jsme jí položili pár otázek.

Zobrazit článek

Modlitba za misii Chrudimi

Modlit se dá různými způsoby: růžencem (či desátkem) počínaje a vlastními prosbami (za obrácení, milost víry, vylití Ducha Svatého...) konče. Je možné se modlit za lidi při procházení ulicemi, či v kostele, anebo na nějakém vyvýšeném místě žehnat celému městu....

Zobrazit článek