Pouť do Prahy

• Termín: 19. 2. 2011
  • Místo: Praha

Pozvánka

Poslední info: Sraz účastníků na pouť do Prahy bude v 5.45 hodin, odjezd v 6.00. 5:45 – sraz účastníků u kostela Nanebevzetí Panny Marie 6:00 – odjezd autobusů 8:30 – mše svatá ve Svatováclavské kapli katedrály, prohlídka katedrály 11:00 – návštěva výstav (dvě skupiny) 13:30 – audience v Arcibiskupském paláci, poté návštěva druhé výstavy, odjezd do Chrudimi. Chceme vás pozvat na pouť do Prahy. Na programu je mše svatá v srdci katedrály ve Svatováclavské kapli a prohlídka katedrály sv. Víta. Poté navštívíme výstavu Karla Škréty, kam naše farnost zapůjčila obraz „Putující Svatá rodina“ a vystavený relikviář sv. Maura ve Vladislavském sále. Cena podle počtu účastníků, přibližně 350,- Kč (jako zápůjčitelé máme volný vstup na výstavu Škréty). Závazné přihlášky a zálohu 200,- Kč přijímáme do neděle 30. ledna v sakristii nebo ve farní kanceláři. (Na relikviář sv. Maura je možné pro rodiny s dětmi využít nižší rodinné vstupné 300,- Kč – 2 dospělí).