24 hodin s Pánem

• Termín: 25. 3. 2022, 8:00 - 26. 3. 2022, 8:00
  • Místo: kostel NPM

Pozvánka

V pátek 25. března se připojíme k iniciativě papeže Františka: 24 hodin s Pánem. Tento den, na slavnost Zvěstování Páně, papež František zasvětí Ukrajinu i Rusko Neposkvrněnému Srdci Panny Marie. Akt zasvěcení bude vykonán také ve Fatimě a v mnoha dalších kostelích na celém světě.  Také my se chceme připojit a tento čas věnovat modlitbám za mír ve světě. Bude připravena brožurka s modlitbami na tento úmysl.

Začneme v pátek 25. 3. adorací od 8  do 17:30 hodin v kostele Nanebevzetí Panny Marie, po ní bude křížová cesta a mše svatá, potom bude pokračovat adorace v kapli na faře až do sobotní 8. hodiny ranní. Následuje modlitba růžence a mše svatá v 8:30 hodin v kostele NPM 24 hodin s Pánem uzavře. Konání je možné, pouze pokud bude adorace plně obsazena. Zapisujte se prosím na připravený arch, případně volejte farní kancelář.