Pouť do Prahy

• Termín: 17. 3. 2012
  • Místo: Praha

Pozvánka

V sobotu 17. 3. se vydáme do Prahy na pouť za rodiny a za děti naší farnosti. Chtěli bychom mít mši svatou u Pražského Jezulátka a navštívit výstavu o Svaté Anežce a Svatovítský poklad. Předpokládaná celková cena je asi 500 Kč. Vstupné na Svatovítský poklad je 300 Kč, na Svatou Anežku zdarma + autobus. Jsou možné slevy pro seniory, studenty a rodiny. Podrobné informace na nástěnce. Přihlášky se zálohou 200 Kč do 26. února. Odjezd přihlášených účastníků na pouť do Prahy v sobotu 17. 3. je v 6:30 hodin od kostela Nanebevzetí Panny Marie. V 10 hodin máme mši svatou u Pražského Jezulátka, poté navštívíme výstavu o sv. Anežce, kterou nás provede SM Ludmila Pospíšilová. Nakonec shlédneme Svatovítský poklad. Vstup na výstavu o sv. Anežce máme zdarma, výstavu Svatovítského pokladu si bude platit každý sám, vezměte si proto potřebnou hotovost. Předpokládaný odjezd z Prahy mezi 17:30 a 18 hod. Novéna k Pražskému Jezulátku je v kostele na stolku.