Na co se můžeme těšit?

S příchodem měsíce prosince si asi každý z nás vybaví Mikuláše, Vánoce, Štědrý den, adventní dobu, konec roku a nejspíš ještě mnoho dalších věcí. Ale někdo si asi vzpomene i na další události, které již neodlučitelně patří k poslednímu měsíci roku a k naší farnosti. Ano, možná už začínáte tušit. Nyní mi dovolte pozvat vás na dvě prosincové události, které rozhodně stojí za účast.

Jde tu o mikulášskou besídku, která se již tradičně koná neděli odpoledne, která je nejblíže datu 5. prosince. Tento rok besídka vyšla na 7.12. a jako obvykle začíná přesně v 15:00. Nejprve je na programu pohádka, která stejně jako předchozí roky vypadá velmi slibně a vy se máte určitě na co těšit. Pak již dorazí Mikuláš se svým doprovodem, takže potřebujete-li proklepnout své ratolesti a zjistit, jak na tom jsou, určitě dorazte.

Zároveň bychom vás moc chtěli požádat o příspěvek pro Mikuláše, anděla a čerta v podobě nějakých sladkých drobností do balíčků.

A je tu ještě jedna věc, která určitě stojí za zmínku. Opět se jedná o událost s dlouholetou tradicí. O vánočním zpívání u jesliček jste jistě už slyšeli. Jako předchozí roky se koná přesně na Štědrý den ve tři hodiny odpoledne. Uslyšíte zpívat nejen členy Hlubokého koření, ale i mnoho dalších nadaných chlapců a děvčat. Každý z účinkujících vám bude jistě vděčný za vaši podporu z lavic :-).

Rozhodně neváhejte a zúčastněte se nejlépe obou těchto akcí, protože se určitě skvěle vydaří.