Galerie

Loučení s P. Jiřím

Loučení s P. Jiřím

V neděli 25. 8. jsme se při ranní mši svaté rozloučili s P. Jiřím Hebltem. Rozloučili jsme se s ním každý sám za sebe a přitom dohromady jako jeho farní rodina. Od každého dostal jednu růži, dohromady velkou kytici.

Zobrazit detail

Biřmování - rozšířená galerie

Biřmování - rozšířená galerie

O společenství Člověk a víra, za který Klára Kalinová fotí: Jsme společenství fotografů sloužících církvi skrze evangelizaci obrazem. Umělecká reportáž, kterou fotíme, přibližuje lidem téma vztahu člověka s Bohem, člověka a jeho víru. S naším dílem se můžete blíže setkat na výstavách kolujících po ČR a na Slovensku a také z pohodlí domova na www.clovekavira.cz.

Zobrazit detail

Noc kostelů

Noc kostelů

Po dlouhé době rozezněli chrudimští zvoníci všechny tři zvony kostela Nanebevzetí Panny Marie. Novinkou letošní Noci kostelů bylo putování na kolech po okolních kostelích, kaplích či zvoničkách. V kostele proběhla přednáška Tomáše Pavlíka o unikátních malovaných epitafech, které byly nedávno zrestaurovány, dále zpíval sbor Salvátor pod vedením regenschoriho Tomáše Židka a hudební část pokračovala v Muzeu barokních soch, ukázkovu hraní na barokní zrestaurované varhany, které se k nám po dlouhé době vrátily s výpůjčky.

Zobrazit detail

Zobrazena strana z 17.