Občasník Salvátor

Přinášíme nové číslo občasníku Salvátor, ve kterém se ohlédneme za Salvátorskou poutí. Najdete v něm také rozhovor s paní Marií Mrkvičkovou, ohlédnutí za farním táborem i plánované pastorační aktivity pro nadcházející školní rok. V příloze se můžete dočíst o cyklopouti do Rakouska.

Pokračovat ve čtení

V březnovém čísle občasníku Salvátor naleznete úvodník P. Jiřího na téma: On je náš kněz, náš oltář, náš pravý a jediný Beránek. Nebude chybět rozhovor s Popelkovými. Tento manželský pár, který řada z nás potkává pravidelně na nedělní mši svaté, jistě znáte z mnoha farních aktivit a společných poutí. Klára Fidlerová se ohlédne za společenským večerem farnosti. Na samotném konci občasníku vás čeká článek Co se děje ve farní kanceláři.

Pokračovat ve čtení

Těsně před začátkem doby postní vychází nové číslo občasníku Salvátor. V úvodníku P. Jiří zrekapituluje vývoj myšlenky nového liturgického prostoru a postupné kroky. V dalším článku najdete jeho ohlédnutí za P. Pavlem Hájkem. Nebude chybět také rozhovor s Ing. arch. Lukášem Pavlíkem či pozvánka na farní pouť do Francie.

Pokračovat ve čtení

V úvodníku říjnového čísla občasníku Salvátor vzpomene P. Jiří, že právě nyní prožíváme památku zemřelých. Paní Skalická se ohlédne za společně prožitým farním dnem a můžete se dočíst o zářijové pouti po jihočeských a rakouských klášterech.

Pokračovat ve čtení

V srpnovém čísle občasníku Salvátor se o své dojmy a vzpomínky z farní pouti do Koclířova podělí manželé Vrabrovi a Eva Vojnová. Děti, které byli na farní táboře, zhodnotí své zážitky a představí se náš nový farník - bratr Metoděj.