Setkání seniorů

Vedoucí skupiny: Marie Šmídková & Petra Pudilová
Email: farnost(zavináč)farnost-chrudim.cz

Setkání seniorů

Senioři se v naší farnosti scházejí 1x měsíčně, kromě prázdnin, vždy v úterý od 15 hodin. Je to společenství otevřené pro všechny, kdo chtějí pobýt spolu, společně se pomodlit, někdy zazpívat, sdílet se se svými radostmi i starostmi, více se poznat, nebýt sám, prostě prožít hezké odpoledne. Setkání probíhá ve farním sále u stolu plného napečených dobrot a nad hrníčkem čaje nebo kávy

Každé setkání začínáme modlitbou a po ní následuje připravený program zaměřený podle liturgického období nebo také na to, co se ve farnosti právě děje. Někdy máme pozvané hosty, kteří nás obohatí zajímavými přednáškami, jindy například shlédneme film s křesťanskou tematikou. S vděčností společně oslavujeme narozeniny či výročí a radostné události v našich životech. V adventu vždy mezi nás vždy zavítá P. Jiří, v květnu každoročně jezdíme na pouť.

Pokud máte chuť a čas, rádi vás mezi sebou uvítáme.

Další skupiny