HC Klofani

Email: petr.vtipil(zavináč)gmail.com
Webové stránky: http://www.kahl.cz

HC Klofani

Tým je jedním ze zakládajících členů Křesťanské amatérské hokejové ligy a historicky prvním držitelem Biskupského poháru v sezóně 2011/2012. Své vítězství zopakoval také v sezóně 2014/2015 a přidal i dvě stříbrné pozice v sezóně 2012/2013 a 2016/2017. Velkou radost nám dělají také ocenění v kategorii fair-play.

Tým je složen z hráčů Chrudimě, Pardubic a okolí těchto měst. V barvách Klofanů nastupují také hráči z větší vzdálenosti, kteří se rekrutují z řad příbuzných a přátel. Hráči týmu jsou křesťané různého vyznání i hráči bez vyznání, kteří vyznávají mravní zásady a etické principy. Fungování týmu i KAHL vnímáme jako významnou pastorační aktivitu, která není zacílena jen do našich řad, ale svým působením a přístupem oslovuje i širší veřejnost.

Nedílnou součástí týmu je nemalý Klofanklub, který patří mezi nejlepší fanoušky KAHL všech kategorií.

Chrudimskou farnost vnímáme jako svou domovskou a jsme rádi, že nás farnost přijala za vlastní i přes naši různorodost. Vážíme si přízně farnosti, ať už je vyjádřena fanděním či pomocí při organizaci (poskytnutí farních prostor k pozápasovému setkání se soupeři, zdravotní zajištění zápasů, vedení časomíry, focení, administrace webových stránek atp.).

Jsme otevření novým zájemcům o křesťanský hokej a chceme povzbudit všechny zájemce, kteří by si s námi chtěli zasportovat. Pravidelné tréninky jsou každý čtvrtek večer (dle rozpisu).

Další skupiny