Podzimní farní pouť

• Termín: 15. 9. 2023 - 17. 9. 2023
  • Místo: Vranov, Sloup, Křtiny, Adamov

Pozvánka

Odjezd je v pátek 15. 9. v 8 hodin z autobusové zastávky u Sokola, návrat v neděli 17. 9. cca v 18 hodin. Ubytování je v klášteře na Vranově, objednány jsou snídaně a večeře, obědy si zajistěte z vlastních zásob. Vezměte si kancionál.

Program:

Pátek: Kalvárie Jaroměřice - Olešnice exkurze v modrotiskové dílně - Sloup kostel Panny Marie Bolestné - Vranov klášter - ubytování, prohlídka, mše svatá.

Sobota: Křtiny poutní kostel Jména Panny Marie - mše, prohlídka - Kateřinská jeskyně - Adamov Světelský oltář - Vranov - večerní mariánské poutní procesí.

Neděle: Brno Lesná kostel bl. Restituty - mše svatá, prohlídka kostela, věž - Předklášteří u Tišnova - prohlídka - kaple Černá - prohlídka.

Prosíme o modlitbu, budeme pamatovat v modlitbě na celou naši farnost na místech, která navštívíme.

Pokud potřebujete další informace, kontaktujte Petru Pudilovou. Je ještě několik volných míst, pokud máte zájem, ozvěte se do pondělního odpoledne.