Co nás čeká v nejbližších týdnech

FARNÍ KAVÁRNA
30. ledna 2011
Vyprávění MUDr. Kopeckého o Číně s promítáním fotografií a ochutnávkou čínského čaje.

13. února 2011
Promítání filmu o relikviáři sv. Maura.

ZÁJEZD DO PRAHY
Zájezd do metropole České republiky nejen za atraktivními výstavami proběhne 19. února 2011. Pouť započneme mší svatou v katedrále sv. Víta ve Svatováclavské kapli, u hrobu sv. Václava. Po ní bude následovat krátká prohlídka chrámu. Pak navštívíme výstavu vzácného středověkého relikviáře sv. Maura, největšího románského relikviáře na území České republiky. Souběžně s touto památkou bude možné vidět kopie českých korunovačních klenotů. Odpoledne shlédneme výstavu pořádanou Národní galerií „Karel Škréta 1610–1674, doba a dílo“ ve Valdštejnské jízdárně. Na ni chrudimská farnost zapůjčila obraz Škrétova současníka Joachima von Sandrarta „Putující Svatá rodina“. Zájemci budou moci ještě navštívit klášter Bosých karmelitánek na Hradčanech.

Předpokládaná cena: 350,–Kč. Přihlášky spolu se zálohou 200,– Kč nejpozději do 30. 1. 2011.

Pro ty, kteří by se chtěli před cestou více seznámit s dramatickým, téměř románovým osudem relikviáře sv. Maura, připravujeme v rámci farní kavárny 13. února promítání filmu „Hon na Svatého Maura“.

DĚTSKÝ KARNEVAL A SPOLEČENSKÝ VEČER
V sobotu 26. února se ve Spolkovém domě již podruhé uskuteční ples naší farnosti. Maškarní karneval pro děti, kterým setkání v 18 hodin otevřeme, posléze vyústí ve společenský večer pro dospělé. K tanci i poslechu bude hrát Taneční orchestr ZUŠ J. N. Filcíka Chrast pod vedením pana Tomáše Židka. V rámci večera bude též netradiční tombola. Budeme potěšeni, pokud přijmete naše pozvání.

HIT MĚSÍCE – JARNÍ PRÁZDNINY V JENÍKOVĚ
AKČNÍ NABÍDKA PRO ZÁKAZNÍKY CHRUDIMSKÉ FARNOSTI
Nabízíme:
+ zimní radovánky (akce 2+1 zdarma)
+ hry (značková kvalita)
+ duchovní program
+ 6 dní s přátelskými a nadšenými spolubydlícími
+ přívětivá chalupa
+ romantická krajina

Akce platí od neděle 3. 3. 2011 do pátku 11. 3. 2011.

Akční cena: 1.000,–Kč
Vyhledejte naše prodejce! Rezervace možná do 12. února 2011 nebo do vyprodání zásob.